Březen 2018

Nové anime od autora mangy Yuruyuri na podzim

30. března 2018 v 12:00 | AnimeManga65 |  AnimeManga
Na oficiálních stránkách chystaného originálního anime Release the Spyce se objevila první upoutávka. V ní jsou představeny hlavní postavy a rovněž prozrazuje, že se anime do vysílání dostane letos v říjnu. Kromě toho jsme se překvapivě dočkali ještě jednoho videa, a to ukázky z písně "Spicy the file" od skupiny Pilli Peppers složené ze seiyuu hlavních postav. A aby toho nebylo málo, zveřejněna byla také nová ilustrace, kterou si můžete prohlédnout nalevo.
Ač anime nevychází z žádné předlohy, na oficiálních stránkách se již objevila strohá anotace. Příběh sleduje osamělou dívku Momo, která chodí na střední školu ve městě Sorasaki. Momo ale žije i druhý život, o kterém nikdo z jejího okolí neví. Je totiž agentka pracující pro soukromou zpravodajskou agenturu Tsukikage, která chrání město a jeho obyvatele. Pod vedením své nadřízené Yuki a ostatních přátel se snaží udržet ve městě mír. Příběh tedy bude vyprávět o šesti středoškolačkách.
Za projektem stojí autorka mangy Yuruyuri, Namori, která se postarala o vytvoření postav, a autor mangy Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru, Takahiro, který stojí za příběhem včetně scénáře. Do režisérského křesla poprvé usedne Satou Akira a o animaci se postará studio Lay-duce.


Phantom in the Twilight nový anime

29. března 2018 v 15:00 | AnimeManga65
Společnost zaměřená na vývoj mobilních her Happy Elements oznámila produkci originálního anime Phantom in the Twilight. Série bude vytvářena nejen v Japonsku, ale také v Číně, a premiéry na televizních obrazovkách by se měla dočkat již letos v červenci. Oznámení proběhlo prostřednictvím spuštění webových stránek, kde jsou dostupné aktuálně známé informace, mezi než patří i anotace a návrhy postav. Z nich rovněž pochází ilustrace, kterou můžete vidět nalevo.
Příběh se odehrává v tajemné londýnské kavárně, která je otevřená pouze v noci. Protagonistkou příběhu je dívka, která přišla do Londýna studovat a náhodou objevila právě tuto kavárnu, v níž se střetávají strážci hranice mezi lidským světem a světem stínů. Více o ději není známo, nicméně začala vycházet i manga, podrobnější anotace se tedy dočkáme již brzy.
Do režisérského křesla usedne Mori Kunihiro (Shounen Onmyouji, Tiger & Bunny). Celkovou dějovou linii má na starosti Maruto Fumiaki (Classroom Crisis, Saenai Heroine no Sodatekata), který se společně s Yanoem Shunsakuem (Grancrest Senki) podílí i na scénáři. O grafické ztvárnění postav, jejichž návrhy si můžete prohlédnout dole pod textem, se postarala Yamashita Megumi. Práce bude probíhat pod hlavičkou studia Liden Films.

13. svazek Atack on Titan

28. března 2018 v 20:22 | AnimeManga65 |  AnimeManga
Třináctý svazek. Netřeba dalších slov. S čím série Útok titánů vyrukovala tentokrát? Dochází k obratu v příběhu. Středem pozornosti přestávají být titáni, proti kterým se vede válka. Místo toho se začíná vést tajná válka uvnitř zdí, plná korupce, poprav na objednávku a pokusů o převrat. Je tu něco shnilého ve státě dánském a zůstává na Erenovi a dalších, aby rozlouskli zapeklitou hádanku, která vede až do sfér nejvyšších. Oceňuji autorovu snahu o něco nového.

Yama no Susume uputávka 3.serie

28. března 2018 v 20:21 | AnimeManga65 |  AnimeManga
Po podzimním OVA druhé série Yama no Susume se v letní sezóně dočkáme i třetí řady tohoto anime. Na oficiálních stránkách se před několika dny objevila první upoutávka. Režie se, stejně jako v případě obou předešlých sérií, ujal Yamamoto Yuusuke a animaci opět obstará studio 8-bit. V upoutávce se (kromě hlavních postav) poměrně výrazně objevuje Kurosaki Honoka, která se připojila v posledních třech dílech druhé série. Animace i atmosféra na první pohled zůstávají stejné, a tak se zřejmě můžeme těšit na další veselé zážitky hlavních hrdinek při jejich cestách do hor a přípravách na ně.

"Vždycky je v tom nějaké ale"

27. března 2018 v 20:43 | AnimeManga65 |  Otázky na vás
Líbilo by se vám mít, tenhle formát blogu??

NE: No a co mě je do toho, stejně se na tenhle blog nedíváš jenom ty.

ANO: Tak nekopíruj, ale díky moc za názor.tenhle článek je na téma týdne, tak o něm prosím hlasujte, díky moc lidi.

Nový vzhled

27. března 2018 v 20:34 | AnimeManga65 |  Otázky na vás
Ahoj lidi je se vás chci zeptat, jestli se vám líbí můj nový vzhled blogu, napište do komentů plss.
Myslím to vážněS vyplazeným jazykem, tak nebuďte líný a napište do komentů pár řádků nebo slov.

New boy 2

26. března 2018 v 20:03 | AnimeManga65 |  New boy
druhá kapitola:


2.- Tajemství

Škola skončila a Brem s Martinem se chystali sledovat Lailu, ale v tom Martina zastavila jeho matka, že ho domů odveze autem a odvedla ho pryč.

Brem musel sledovat Lailu sám. Laila zašla do parku, Brem těsně za ní, když Brem vkročil dál do parku ,Laila zmizela. Brem uslyšel šustit křoví za ním. Otočil se ke křoví a zase zpět, ale předním se najednou oběvila Laila. Chytla Brema pod krkem a krásným hlasem řekla ,,Co chceš, proč mě sleduješ." Brem jí odpoví ,,Víš, začala si se mi líbit, jsi moc hezká, počkat neměla si ve škole červený oči? Teď jsou modrý!" Vylekal se Brem. ,,Dobře nedáváš mi jinou možnost." Kousla Brema do krku a pak mu nabídla svoji krev. ,,Jsem upírka." Brem začal pít Lailinu krev.

Laila ho potom odtrhla ,,Dost! Teď si jako já, stačí." vtom si Laila uvědomila, že moc unáhlila svoje tajemství, ale když už ho proměnila, neměla na výběr. Odvedla Brema k sobě domů, měli moc zvláštní dům na zvláštním místě. Vypadalo to jako sídlo nějakého milionáře, ale když vstoupili dovnitř, všude samá pavučina, ale ta pavučina působila spíše jako ozdoba než jako špína. Když oba došli až do Laili pokoje, tak Laila Bremovi vysvětlila pár upířích pravidel a taky mu vysvětlila, že slunce se nemusí bát a podala mu prsten s modrým kamenem uvnitř, že si ho má nasadit jinak ho slunce uškvaří. Potom ho odvedla na jednu disco párty, aby něco nebo spíše někoho oba zakousli, Brem potom Laile poděkoval a odešel domů a doufal, že nezabije svoje rodiče.

New boy

26. března 2018 v 20:00 | AnimeManga65 |  New boy
Tohle je moje kniha, vyjde více kapitol:


1.- New school

Je konec prvního čtvrtletí a v pondělí začala první hodina. Učitelka vešla do třídy 8.B a hned za ní šel černovlasý kluk s modrýma očima a s modrou mikynou s kapucí přes hlavu, ale všechny překvapil ten jeho zvláštní přívěsek.

Ten kluk se představil: "Ahoj jsem Brem Salvatore, přistěhoval jsem se sem z Mishigenu a je mi 14." Učitelka: "Dobře Breme, díky a posaď se támhle." Učitelka ukázala do prostředního oddělení do předposlední lavice, kde už seděl blonďák s modrým melírem. Jakmile si Brem sedl do jeho lavice, ten kluk se představil: "Ahoj Breme jmenuju se Martin (čte se Mártyn)."

Učitelka je uslyšela: "Ticho tam!" a začala psát nové téma na tabuli. Během hodiny a tajným rozhovorem mezi klukama si Brem všiml jedné holky, která seděla v poslední lavici v oddělení u dveří, nikdo u ní neseděl a podle jejího výrazu se asi s nikým nebavila, měla dlouhé hnědé vlasy po zadek a černou zapnutou mikynu s odepnutou kapucí a její oči byli rudé, Brem se zeptal Martina jak se jmenuje a on mu řekl že je to Laila. A Brem se taky Martinovi přiznal, že se mu Laila trochu líbí. Během hodiny se Brem do Laili zakoukal a ona si ho všimla a rychle se na něj otočila, ale Brem dělal jako by nic a otočil se na tabuli.

Skončila první nezajímavá hodina zeměpisu a Brem s Martinem se domluvili, že po škole budou Lailu sledovat, protože není normální a to je snad každýmu jasný.

JSEM ZPĚT

26. března 2018 v 19:47 | AnimeManga65 |  AnimeManga
Ahoj lidi tady AnimeManga65, jak se máte? Chci vám jen říct, že na blog mám zase více času, takže si s ním budu moct vyhrát. Těším se na vaše reakce, jak dobré tak i špatné. Taky jsem se rozhodl, že jsem budu psát různé moje příběhy ´historky´ o anime a mích vimišlených postavích.