New boy

26. března 2018 v 20:00 | AnimeManga65 |  New boy
Tohle je moje kniha, vyjde více kapitol:


1.- New school

Je konec prvního čtvrtletí a v pondělí začala první hodina. Učitelka vešla do třídy 8.B a hned za ní šel černovlasý kluk s modrýma očima a s modrou mikynou s kapucí přes hlavu, ale všechny překvapil ten jeho zvláštní přívěsek.

Ten kluk se představil: "Ahoj jsem Brem Salvatore, přistěhoval jsem se sem z Mishigenu a je mi 14." Učitelka: "Dobře Breme, díky a posaď se támhle." Učitelka ukázala do prostředního oddělení do předposlední lavice, kde už seděl blonďák s modrým melírem. Jakmile si Brem sedl do jeho lavice, ten kluk se představil: "Ahoj Breme jmenuju se Martin (čte se Mártyn)."

Učitelka je uslyšela: "Ticho tam!" a začala psát nové téma na tabuli. Během hodiny a tajným rozhovorem mezi klukama si Brem všiml jedné holky, která seděla v poslední lavici v oddělení u dveří, nikdo u ní neseděl a podle jejího výrazu se asi s nikým nebavila, měla dlouhé hnědé vlasy po zadek a černou zapnutou mikynu s odepnutou kapucí a její oči byli rudé, Brem se zeptal Martina jak se jmenuje a on mu řekl že je to Laila. A Brem se taky Martinovi přiznal, že se mu Laila trochu líbí. Během hodiny se Brem do Laili zakoukal a ona si ho všimla a rychle se na něj otočila, ale Brem dělal jako by nic a otočil se na tabuli.

Skončila první nezajímavá hodina zeměpisu a Brem s Martinem se domluvili, že po škole budou Lailu sledovat, protože není normální a to je snad každýmu jasný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama