New boy 2

26. března 2018 v 20:03 | AnimeManga65 |  New boy
druhá kapitola:


2.- Tajemství

Škola skončila a Brem s Martinem se chystali sledovat Lailu, ale v tom Martina zastavila jeho matka, že ho domů odveze autem a odvedla ho pryč.

Brem musel sledovat Lailu sám. Laila zašla do parku, Brem těsně za ní, když Brem vkročil dál do parku ,Laila zmizela. Brem uslyšel šustit křoví za ním. Otočil se ke křoví a zase zpět, ale předním se najednou oběvila Laila. Chytla Brema pod krkem a krásným hlasem řekla ,,Co chceš, proč mě sleduješ." Brem jí odpoví ,,Víš, začala si se mi líbit, jsi moc hezká, počkat neměla si ve škole červený oči? Teď jsou modrý!" Vylekal se Brem. ,,Dobře nedáváš mi jinou možnost." Kousla Brema do krku a pak mu nabídla svoji krev. ,,Jsem upírka." Brem začal pít Lailinu krev.

Laila ho potom odtrhla ,,Dost! Teď si jako já, stačí." vtom si Laila uvědomila, že moc unáhlila svoje tajemství, ale když už ho proměnila, neměla na výběr. Odvedla Brema k sobě domů, měli moc zvláštní dům na zvláštním místě. Vypadalo to jako sídlo nějakého milionáře, ale když vstoupili dovnitř, všude samá pavučina, ale ta pavučina působila spíše jako ozdoba než jako špína. Když oba došli až do Laili pokoje, tak Laila Bremovi vysvětlila pár upířích pravidel a taky mu vysvětlila, že slunce se nemusí bát a podala mu prsten s modrým kamenem uvnitř, že si ho má nasadit jinak ho slunce uškvaří. Potom ho odvedla na jednu disco párty, aby něco nebo spíše někoho oba zakousli, Brem potom Laile poděkoval a odešel domů a doufal, že nezabije svoje rodiče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama