Phantom in the Twilight nový anime

29. března 2018 v 15:00 | AnimeManga65
Společnost zaměřená na vývoj mobilních her Happy Elements oznámila produkci originálního anime Phantom in the Twilight. Série bude vytvářena nejen v Japonsku, ale také v Číně, a premiéry na televizních obrazovkách by se měla dočkat již letos v červenci. Oznámení proběhlo prostřednictvím spuštění webových stránek, kde jsou dostupné aktuálně známé informace, mezi než patří i anotace a návrhy postav. Z nich rovněž pochází ilustrace, kterou můžete vidět nalevo.
Příběh se odehrává v tajemné londýnské kavárně, která je otevřená pouze v noci. Protagonistkou příběhu je dívka, která přišla do Londýna studovat a náhodou objevila právě tuto kavárnu, v níž se střetávají strážci hranice mezi lidským světem a světem stínů. Více o ději není známo, nicméně začala vycházet i manga, podrobnější anotace se tedy dočkáme již brzy.
Do režisérského křesla usedne Mori Kunihiro (Shounen Onmyouji, Tiger & Bunny). Celkovou dějovou linii má na starosti Maruto Fumiaki (Classroom Crisis, Saenai Heroine no Sodatekata), který se společně s Yanoem Shunsakuem (Grancrest Senki) podílí i na scénáři. O grafické ztvárnění postav, jejichž návrhy si můžete prohlédnout dole pod textem, se postarala Yamashita Megumi. Práce bude probíhat pod hlavičkou studia Liden Films.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama